Haber

DAĞDER Bursa’da engellileri unutmadı

Bursa Ekspres / BURSA (İGFA) –Yaşar Türk başkanlığındaki DAĞDER yönetimi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ‘en büyüklerimizle özel buluşma’ adı altında düzenledikleri kahvaltıda Bursa’nın dağlık bölgesinde engellilerle bir araya geldi. özel olanlar’.

Kahvaltılı toplantıya AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun’un yanı sıra Kızılay Engelliler Kurulu, Memur-Sen Kurul Başkanı, Yıldırım İl Yönetim Kurulu Engelliler Kurulu ve AK Parti Engelliler Kurulu temsilcileri katıldı.

DAĞDER Genel Başkanı Yaşar Türk, öncelikli hedeflerinin engellilerin yanında olmak ve onları korumak olduğunu belirtti. Eksiklikleri birlikte aşmak için bu tıbbi düzenlemeyi yaptıklarına değinen Türk, engellilerin geleceğe umutla bakan bireyler olabilmelerinin yolunun toplumla bütünleşmelerini sağlamaktan geçtiğini vurguladı.

Engellilerin talep, görüş ve önerilerinin de alındığı toplantıda engelli hakları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Programda engelli bir kişiye engelli aracı hediye edilirken, kahvaltının sonunda günün anısına hazırlanan DAĞDER anahtarlıkları ikram edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu