Haber
İzmitli periler yarı finalde!
![](https://mucur-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/izmitli-periler-yari-finalde-gCkLVnXq.webp)
KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli temsilcisi İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Grubu, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-off Çeyrek Final serisinin ikinci maçında Turizm x Boğaziçi Basketbol’u konuk etti.
İlk maçta rakibini evinde mağlup eden İzmit Perileri, ikinci maçı da 94-84 kazandı. Adını yarı finale yazdıran İzmit Belediyespor, Türkiye Kadınlar Basketbol Muhteşemler Ligi’ne bir adım daha yaklaştı.