Haber

Kayıp milyonerin cesedi Arjantin’de parçalanmış halde bulundu

Uzun süredir kayıp olan milyoner fenomen Fernando Pérez Algaba’nın cesedi, Arjantin’de dere kenarında oynayan çocuklar tarafından parçalanmış halde bulundu.

MİLYONER OLGUDAN HABER ALAMAZIZ

Arjantin’de kan donduran bir olay yaşandı. İspanya’nın Barselona kentinde yaşayan fenomen milyoner Fernando Pérez Algaba, Salı günü ortadan kayboldu. Her yerde aranan Algaba’nın cesedi Arjantin’de bulundu.

VÜCUTUNU ZARARLI OLUP ÇANTAYA KOYMUŞLAR

Buenos Aires Eyaletinin Ingeniero Budge kasabasında dere kenarında oynayan çocuklar kırmızı bir bavul buldu. Çantayı açan çocuklar, ceset parçaları buldu. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, derede bir dal buldu. Yapılan otopside, vücut parçalarının profesyonelce kesildiği, belirlenirken talihsiz adamın parçalanmadan önce 3 el kurşunla vurulduğu ortaya çıktı. Algaba’nın kimliği, vücudundaki parmak izleri ve özel dövmelerle belirlendi.

BORÇTAN ÖLDÜRÜLEBİLİR

Kripto para satışları ve lüks araç kiralama işleriyle milyonlar kazanan fenomenin Instagram’da 900 bin takipçisi vardı. Son günlerde yüklü miktarda borç aldığı öğrenilen Algaba’nın bu nedenle öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

haber-golpazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu